5150 Creative
5150'yi tanıyın!

TAKIM

İzmir'in harika doğasının ilham verdiği bir reklam ajansı

5150 CREATIVE

Dijital mecralarda var olmak her markanın sahip olmak zorunda olduğu bir koşul. Dijital bir kimliğiniz yoksa eski usül geleneksel reklam yöntemlerinin sizi kurtarmasını beklemekten başka çareniz kalmamış demektir. Metaverse evreninde yerini almaya başlayan markalar sektördeki varlıklarını garantilemeye başladılar bile. Dijitalleşmek şart. Sizin için neler yapabiliriz bir bakalım?

Her marka adını, hizmet ya da ürününü duyurmak ister, bu bilinen bir şeydir. Reklam, marka bilinirliği ile başlar. Öyleyse marka bilinirliğinizi çoğaltacak bir şeylere ihtiyacınız var demektir. Google ve Meta şirketleri reklam pazarının önemli oyuncularıdır. Tabii ki buralarda aktif rol oynayabilmek önemlidir ancak bizim başka önerilerimiz var.

Markanızı ne kadar tanıyorsunuz? Ekibiniz neyi benzersiz yapıyor? Bu soruların yanıtı ile başlayalım. Sizi siz yapan şeylere odaklanıp bunları parlatmamız gerek! Tüm bunları pr yöntemleri ile ve çeşitli medya organları yardımı ile ön plana çıkarmak markanızı vazgeçilmez yapacaktır. Yeni nesil reklam fikirleri için gençlerle çalışmak lazım 🙂 5150’den teklif almaya ne dersiniz?

ÖDÜLLER

0 x

PAR-DER

PAR-DER
0 x

LOREAL PARIS

LOREAL PARIS
0 x

GYIAD

GYIAD
TAKIM ARKADAŞLARIMIZ

5150

Yapımcı, Yönetmen
Atakan Uğur Karagöz
Yapımcı, Yönetmen
Sosyal Medya Uzmanı
Ferhat Ak
Sosyal Medya Uzmanı
TASARIMCI
Merve Yanık
TASARIMCI
Müşteri Temsilcisi
Deniz Acar
Müşteri Temsilcisi
Video Prodüksiyon
Orkun Eğinoğlu
Video Prodüksiyon
Müzik Prodüktörü
Ender Namlı
Müzik Prodüktörü
VİDEO PRODÜKSİYON
Yeliz Yılmaz
VİDEO PRODÜKSİYON
Website Tasarımcısı
Miraç Sancı
Website Tasarımcısı
ILLUSTRATOR
Gizem Akgün
ILLUSTRATOR
Video Prodüksiyon
Ozan Dindarik
Video Prodüksiyon

5150 ekibi olarak şirketinizi hedeflerine, müşteri deneyimini en üst düzeye çıkaran dijital teknolojilerle ulaştırmayı hedefliyoruz. İş dünyasında ihtiyaç duyduğunuz videolu filmler, web sitesi, kurumsal kimlik ve sosyal medya ile ilgili tüm hizmetleri sizlere, benzersiz fikirler ile yüksek kalite ve hızda, en optimal fiyatlarla sağlıyoruz.

Open chat
Yardımcı olabilirim?
Merhaba,
Lütfen ihtiyacınızı bizimle paylaşanın. Size en uygun teklifi hızlıca iletmeye çalışacağız.