5150 Creative

Web sitesi

Dijital pazarlama ve SEO çalışmasına uygun

seo izmir

SEO uyumlu web site tasarımı ile rakiplerinizin önüne geçmenizi sağlıyoruz. Sizin için önemli olanları bizimle paylaşın ve internet sitenizi kendi kategorinizde google aramalarında ilk sıralarda gösterelim. Üstelik online satışa uygunluk ve SSL sertifikaları ile müşterileriniz için güvenilir olmanızı sağlıyoruz.

 

Mobil uyumlu alt yapı

Son kullanıcının telefon kullanım alışkanlıkları arttıkça, website ziyareteri de daha çok mobil cihazlar üzerinden yapılmaya başlandı. Ayrıca Google’ın mobil uyumluluğu olan siteleri üst sayfalarda göstermesi, sitenizin mobil destekli bir altyapısının olmasını neredeyse zorunlu kılmaktadır.

 

Sosyal medya ile entegre çalışan alt yapı

sosyal medya yönetimi

Hazırladığımız tüm Web Sitelerini sosyal medya siteleri ile entegre olacak şekilde çalışıyor ve kodluyoruz. Bu, müşterilerinize daha rahat ulaşma imkanı veren bir ayrıcalıktır.

 

Özel altyapı veya Wordpress

Sunduğumuz web hizmetlerimizde müşterilerimiz isterlerse özel altyapı, isterlerse Wordpress altyapı seçeneklerinden birini tercih edebiliyorlar.

 

Kolay kullanımı olan yönetim paneli

admin paneli

Web sitesi kadar arka planın da sadeliği ve kullanım kolaylığı önemlidir. 5150 olarak tüm web sitelerimizin yönetim paneli,  kullanım açısından oldukça kolaydır.

 

Proje sonrası sürekli destek ve ulaşılabilirlik

Ajansımız tarafından sağlanan tüm web site hizmetleri, tesliminden sonra teknik desteğine devam etmektedir. 

web sitesi

 

Open chat
Yardımcı olabilirim?
Merhaba,
Lütfen ihtiyacınızı bizimle paylaşanın. Size en uygun teklifi hızlıca iletmeye çalışacağız.